Açıklama - Hizmetler

Herkes girdiği ortamda popüler olmak ve diğer insanlar tarafından saygı görmek ister. Ancak bu okul çağlarında daha belirgin bir şekilde kendisini göstermektedir. Özellikle lise yıllarında olgunlaşmamış olan ve kendisini arkadaşlarına kanıtlamak isteyen kızların ilgi çekmek için birçok şey yaptığını görüyoruz. Ancak yaptıkları şeyler çoğu zaman ilgi çekmeye yetmiyor. Bazen komik duruma düşenler bile olabiliyor. Özellikle bu dönemde kendisini popüler göstermek isteyenlerin birçok yalan söylediğini de görüyoruz. Yani aslında adaletli bir şekilde değil de; yalanla dolanla ilgi çekmeye çalışıyorlar. Eğer okulda ilgi gören birisi olmak istiyorsanız; hal ve hareketlerinizden tutun da, giyim ve kıyafetinize kadar birçok şeye dikkat etmelisiniz. Öncelikle bu dönemde kıyafet konusunda yapılan en büyük hatayı da yapmamalısınız. Liseli kızlar genelde okulda ilgi görmek için eteklerinin boylarını daha da kıvırıyorlar ve mini yapıyorlar; gömleklerinin önünden de fazladan 2 düğme daha açarak dekolte vermeye çalışıyorlar. Bu şekilde ilgi çekmek herkese yakışmayabilir; zira herkesin vücut yapısı farklıdır. Kimisinde açık değil; kapalı kıyafetler çok daha hoş bir duruş sergilemektedir. Açık giyinmeyin demiyoruz tabi ama; vücudunuza ne yakışıyorsa onu giyinmeyi deneyin.
Okulda ilgi çeken biri olmak istiyorsanız; kıyafet ve elbiselerinizin vücudunuza oturmasına, modaya uygun olmasına ve canlı renklere sahip olmasına özen göstermelisiniz. Mümkünse abartıya kaçmadan; doğal güzelliğinizi ön planda tutacak hafif bir makyaj da yapabilirsiniz. Onun dışında çeşitli cilt bakım maskeleri ve peelinglerle haftada 2 kez cildinizi şımartmayı da ihmal etmeyin. Özellikle sivilcelerin patlak verdiği bu dönemde cildinizi gereken önemi vermeniz sizin yararınıza olacaktır.
Okulda ilgi çeken biri olmak için gerekli olan bütün bilgileri; Liseli.gen.tr adresinden bulabilirsiniz. Modayı yakından takip eden editörleriyle liseli kızlar için en uygun renk ve modellerdeki kıyafet ve elbiseleri onların karşılarına çıkaran site; ilgi çekmenin diğer yollarını da göstermektedir. Seksi olmak ve ilgi çekmek için hal ve hareketlerin nasıl olduğu konusunda da yine bu platform sayesinde özel bilgilere sahip olacaksınız. Artık siz de bu sayede okulunuzdaki popüler kızlar arasındaki yerinizi kolaylıkla alabileceksiniz.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?
Platin İlanlar
Önemli Uyarı
Ilgaz – Kütahya
Esin – Mersin
Çiğdem – Hatay
Sevtap – Amasya
Gülsen – İzmir
Görkem – Yalova
Jigolo Kirala Adana

Gold İlanlar
Desperado Türkiye
Selim – Zonguldak
Andaç – Diyarbakır
Serap – Iğdır
Buse – Karabük

Silver İlanlar
Fuat – Mardin
Darkman Kocaeli
Nehir – Kayseri
Beste – Bartın
Sinem – Aksaray
Müge – Manisa

TOPlist

jigolo
Rss site haritası rss